AktualiteteNacionale

Mozzik lutet në xhami: Zot, mos më mbyll sytë pa përfunduar qëllimin

819views

Reperi ferizajas, Gramoz Aliu i njohur për publikun si Mozzik ka hyrë vonë në skenën muzikore dhe ka arritur menjëherë të jetë në një hap me artistët e tjerë.

Shpeshherë, Mozzik ka bërë disa postime në rrjete sociale me të cilat ka falënderuar Zotin për gjithçka që ka, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ai ka publikuar një fotografi të shkrepur në vitin 2014 meqë rast shihet duke u lutur dhe falënderon Zotin për të gjitha të mirat në jetë.

“Zot, mos me mbyll syte pa perfunduar qellimin, mos me merr frymen pa i thene disa fjale, mos mi humb ndjenjat pa prekur diçka!

Mos m’le nlloq, nuk t’harroj t’kom shum borgj!”, ka shkruiar ai ndër të tjera në fotografinë që publikoi në llogarinë e tij në Instagram.